- Bringing Your Music to the World - Открываем Bашу Mузыку Mиру
RSS

Recent Posts

PICK-UP released the album "Реальність"
Sales Reports (Rus)
Sales Reports (Ukr)
PICK-UP release "Goodbye My Fear" on iTunes
PICK-UP Releases "Childhood Lost" & "Bezpritul'nyj Svit"
powered by

My Blog

Sales Reports (Ukr)


Шановні друзі,
 
Нижче надаються короткі інструкції щодо того, як розуміти дані, що представлені у Вашому звіті по продажам, та відповіді на типові запитання.
Стандартним форматом для складання звіту є .xls (Microsoft Excel).  Якщо на Вашому комп’ютері не встановлений Excel, Ви можете отримати безкоштовне програмне забезпечення "Calc" з сайту OpenOffice.org, що надасть Вам змогу відкрити та прочитати свій файл. 

Після того, як Ви відкрили свій звіт по продажам, Ви побачите зверху спеціальні дані, які включають: дату складання звіту, дати, до яких відноситься новий звіт, загальний прибуток артиста на цей час та річні комісії.
Інша частина  звіту складається з кількох ключових колонок:

"Sales Period" – означає місячний звіт по продажам, що забезпечується агрегатором/звітною службою iUA

"Posted Date" – означає дату, коли певний магазин звітував про діяльність по продажу 
  
"Store Name" – є назвою цифрового магазину, який звітував про продаж (наприклад, iTunes, Napster, Spotify тощо)

"Country of Sale" – є країною, в якій відбулася діяльність по продажу.  Артисту необхідно знати місце знаходження клієнтів.

"Artist" – Ваше ім’я як Артиста, щоб продемонструвати, що ця інформація належить Вам.

"Release Type" - зазначається "Song" або "Album."  Якщо це "song", то це є окремою піснею, якщо "album" – це означає цілий альбом.

"Release Title" – це назва альбому або електронної публікації (ЕП) iUA, з якої пісня була завантажена або прослухана.

"Song Title" – безумовно є назвою треку, який був завантажений або прослуханий.

"Label" – є фірмовою маркою, під якою був випущений альбом або ЕП (наприклад, iUA Music або iRUS Music)

"UPC" – означає універсальний код продукції (не обов’язково)

"Song ID" – означає ідентифікаційний номер пісні, що надається їй агрегатором/звітною службою iUA

"Optional ISRC" – міжнародний код звукозапису, що надається iUA під час випуску альбому/ЕП/пісні. Цей код є важливим для Вас як для Артиста. Завжди тримайте коди, які надані Вам iUA у безпечному місці.

"Sales Type" – є дуже важливими даними.  "Download" означає пісню, яка була проданa шляхом завантаження.  "Streaming" означає пісню, яку прослухали у режимі он-лайн за допомогою потокової служби магазину.

"Units Sold" – означає кількість проданих одиниць продукції, що відносяться до певного запису даних про продаж.

"Price Per Unit" – є вартістю одиниці продукції.  Зрозуміло, що вартість завантаження є значно вищою за вартість прослуховування.

"Net Sale" – є кількістю проданих одиниць продукції, що помножується на вартість однієї одиниці продукції.

"Net Sale Currency" – означає валюту здійснення операції (долар, євро, японська ієна тощо)

"Exchange Rate" – курс обміну валют, що застосовується агрегатором/звітною службою iUA з метою конвертації загальної суми у долари США.

"Total Earned" – загальна сума прибутку за таку операцію.

"Currency" – є стандартною валютою, що застосовується для розрахунку загального прибутку.  "USD" означає доларax США.

Типові запитання:
1.  Чому значення вартості у колонці "Price Per Unit" за прослуховування відрізняється для різних магазинів? Це залежить від вартості, яку встановлює магазин для своїх клієнтів за можливість прослуховування потокової музики.  Наприклад, у Rhapsody найвища вартість за одиницю продукції, тому що клієнти цього магазину платять більше, ніж у магазині Spotify, наприклад.

2.  Які існують стандартні коди країн?   "US" означає США, "SE" означає Швецію, "GB" означає Великобританію, "JP" означає Японію, "DE" означає Німеччину тощо.  Для отримання більш детальної інформації, зверніться до стандартних кодів ISO.

3.   Чому у кожен новий звіт по продажам включається дата продажу з попередніх звітів?  Для Вас вважається бажаним слідкувати за історією продажу Вашого альбому або ЕП, починаючи з дати випуску до цього часу.  Більш того, іноді дата продажу вказується пізніше, в залежності від політики магазину.  Наприклад, продаж відбувся у жовтні, але магазин не звітує про це до січня.  Ми не можемо контролювати звітність магазинів, тому що вона обумовлюється політикою кожного окремого магазину. Те, що Ви бачите у своєму звіті, є даними, які iUA отримує від нашого агрегатора/звітної служби.  Стосовно будь-яких дат продажу, що додаються до Вашого звіту по продажам, ми розраховуємо проміжну суму нових продажів та ділимо на 50%, щоб відобразити частку Артиста.

4.  Чи зменшує прослуховування шанси на завантаження? Про це у музикальному світі багато сперечаються.  Потокове прослуховування дуже схоже на програвання по радіо. Чи програвання музики по радіо підвищує або знижує її продаж?  Важко сказати.  Тим не менш, все більше та більше слухачів звертаються до послуг з потокового прослуховування музики.  Навіть iTunes прийшлося адаптуватися до цього нового технологічного тренду та почати пропонувати послуги з потокового прослуховування музики.  Пам’ятайте це.  Якщо Ваша музика програється радіостанціями у Вашій країні, скільки Вам платять за це?   Послуги з он-лайн прослуховування музики забезпечують Артиста двома важливими можливостями – отримання частки від прибутку та інформації про те, коли та де була прослухана музика. 

5.  Як підвищити шанси завантаження та прослуховування?  Відповідь проста – використайте у своїх інтересах соціальні мережі.  iUA надає Вам посилання на Ваш альбом у різних магазинах, отже, скористайтеся соціальними ресурсами (vkontakte, facebook тощо), щоб просувати свою музику серед Ваших друзів, фанів та шанувальників музики в усьому світі.  iUA робить те ж саме, використовуючи свої бази даних та мережі.

6.  Що таке річна комісія?  iUA фінансує випуск, призначення міжнародних кодів звукозапису, ведення звітності, складання звітів по продажам та маркетинг для кожного альбому або синглу протягом перших 12 місяців.  Після цього ми визначаємо частку річних витрат на кожен альбом або сингл (менш ніж 50% нашого перехідного інвестування) у звіті по продажам Артиста, з метою сумісного регулювання інвестиційних ризиків.  Враховуючи те, що ми приймаємо на себе усі ризики стартових інвестицій, це є справедливим, та навряд Ви знайдете кого-небудь, хто б виконав цю роботу для Вас дешевше. Отже, насолоджуйтеся та радійте!

7.  Як можна зменшити суму річної комісії?   Якщо Ви попросили у iUA випустити декілька альбомів, просто оберіть усі треки, які успішно продаються або часто прослуховуються, та згрупуйте їх у один новий альбом під назвою "The Best of X" та попросить нас видалити ті альбоми, що не продаються.  Краще мати один альбом з треками, що продаються, ніж три альбоми, які майже не продаються.
 
Команда iUA

4 Comments to Sales Reports (Ukr):

Comments RSS
replica watches on Thursday, August 8, 2013 10:45 AM
All these timepieces are usually ideal for all those, exactly who like to possess know-how and are also both equally informed in relation to elegance. For a make a difference associated with actuality, all these timepieces have got often happen to be labeled as ‘sophisticated timepieces’.
Reply to comment


rolex watch bands on Saturday, January 3, 2015 1:06 AM
I'm usually to running a blog and i actually admire your content. The article has really peaks my interest. I am going to bookmark your website and keep checking for new information.
Reply to comment


fake watches uk on Tuesday, November 10, 2015 4:10 AM
Ваше ім’я як Артиста, щоб продемонструвати, що ця інформація належить Вам.
Reply to comment


Cafe Racer Motorcycle on Thursday, January 16, 2020 12:42 PM
Thanks for such wonderful blog that looks pretty different, I would suggest you please make a proper plan for your blog and start professional blogging as a career, One day you would be smart enough to earn some money, wishing you a best of luck my friend, Thanks a lot for your nice support and love.
Reply to comment

Add a Comment

Your Name:
Email Address: (Required)
Website:
Comment:
Make your text bigger, bold, italic and more with HTML tags. We'll show you how.
Post Comment