- Bringing Your Music to the World - Открываем Bашу Mузыку Mиру

P&K Consulting, LTD 
(official partner of iUA LLC, USA)

 I. Реєстрація авторських прав            I. Регистрация авторских прав
 II. Консультування  та представництво  II. Консультирование и представительство
 III. Судовий захист авторських прав     III. Судебная защита авторских прав
   Ви запитуєте, навіщо реєструвати авторські права або суміжні права? По-перше, щоб хто-небудь не зробив це за Вас! Якщо під Вашим твором позначені реквізити свідоцтва про реєстрацію, зрозуміло, що авторскі права (суміжні права) на Ваш твір закріплені за Вами і знаходяться під захистом, та що жодна особа, окрім Вас або тих, кому Ви передали відповідні права, не буде вправі розпоряджатися ними, в тому числі, в комерційних цілях.
    По-друге, якщо у будь-кого, все-таки, виникне спокуса несанкціоновано використати Ваш  твір та отримати винагороду замість Вас,  свідоцтво про реєстрацію  авторських прав (суміжних прав) послужить переконливим  інструментом  як  досудового захисту (наприклад, обгрунтована  письмова претензія з вимогою припинити  порушення та виплатити компенсації), так і відновлення Ваших прав у суді, де документально підтверджена позиція є основою успіху. В іншому разі, доведення Ваших прав буде проблематичним.  
    По-третє, при укладенні угоди про розпорядження авторськими правами (про передавання авторських прав, ліцензійної угоди), документи, які підтверджують наявність у Вас авторських прав, будуть необхідним додатком до такої угоди. Таким чином, якщо Ви бажаєте швидко та недорого зареєструвати авторські права, дзвоніть нам, ми із задоволенням Вам допоможемо.


  Звісно, що ходити по судах нікому (окрім юристів) неприємно. Однак, якщо Вам стало відомо про випадки піратства, плагіата,  інші  дії, що грубо порушують Ваші   майнові авторські права,  згідно до положень частини 1 статті 52 Закону України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993  №3792-XII, Ви матиме право  звернутися до суду із позовом:
- про відновлення порушенних прав;
- про припинення дій, які порушують авторське право;
- про відшкодування моральної шкоди; - про відшкодування збитків, включаючи упущену вигоду;
- про  стягнення доходу, отриманого  порушником  внаслідок порушення ним  авторського права або суміжних прав,
або про сплату  компенсацій.

  Наші досвідчені спеціалісти  із задоволенням  в цьому Вам допоможуть.

Наші контакти: м.Київ,
вул.Рейтарська, б.19А,
тел: +38(044)3833495,
+38(044)3833449

Email: volyavasha@mail.ru 
  та   irina.kemple@gmail.com